נגן תקליטורים

פרוייקטים


נגן תקליטורים

בסייבר מיינד תמצאו נגן תקליטורים נייד או נייח של מיטב הייצרנים. נגן תקליטורים נייד הוא הפתרון המושלם לטיולים, טיסות ונסיעות ארוכות.
רק אצלנו תמצאו נגני BLU-RAY במחירים ללא תחרות שיתנו לכם איכות וידאו וסאונד מדהימה, בשילוב עם מסך תלת מימד ומערכת קולנוע ביתי תרגישו שאתם יושבים בבית קולנוע פרטי משלכם וצופים בסרטים האהובים עליכם באיכות שלא הכרתם.

אנחנו בסייבר מיינד מזמינים אותכם להגיע אל אולם התצוגה שלנו ולהתרשם ממגוון רחב של מערכות קולנוע ביתי, ציוד הגברה, רמקולים, כבלים וציוד משלים, מתקני תליה ועוד.

אצלנו תקבלו שירות אישי וחם מרגע כניסתכם לחנות. סייבר מיינד מתחייבת לשירות ואיכות שטרם נראו בישראל.

המוצר הזה נגן תקליטורים נראה כאילו הוא בסכנת הכחדה. לאחרונה התקליטורים המשיכו לשרת את אלה המעדיפים איכות על הכמות את הדיסק על פני כונן האחסון הממוחשב. לאחרונה לקחות את מקומם גם נגני הBLUE RAY  וה DVD המתקדמים והקטנים יותר. נוצר הרושם שהדיסקים הם נחלת העבר ורק האנשים שרוצים לרכוש מוזיקה ולהשתמש האמצעים ה"פחות טכנולוגיים, שיש לשוק להציע היום. רבים מעדיפים לרכוש גם אלבומים מקוריים גם כדי לתמוך באמנים וכדי לשמור על החוק.
מי שכן תפס את מקומם של נגני התקליטורים הרגילים הם הנגנים האוניברסליים שנועדו להתאים לכל סוגי דיסקים - תקליטורי DVD, Blu-ray, תקליטורי שמע, HDCDs, SACDs, וכו '- באיכות הגבוהה ביותר שלהם.

האם נגן תקליטורים יקר יותר נשמע בהכרח טוב יותר?

ביקורות של מומחים טוענים שיש המון אופציות, החל מנגנים שנחשבים איכותיים כבר מעלות של 1500 ש"ח ועד לנגנים שמחירם עולה כמה אלפי דולרים ויותר. השאלה המתבקשת היא: מה אתה מקבל עבור הכסף ששילמת על הנגן הזה?
אתה בהחלט מקבל זכויות התרברבות, למי שמתגאה בדברים כאלה. אתה גם מקבל יותר תכונות, אלקטרוניקה באיכות גבוהה יותר. אבל אם אתה מקבל צליל טוב יותר הוא נושא לויכוח.

בכל מקרה, רוב המומחים מסכימים כי איכות הצליל של נגן תקליטורים תלויה מאוד ברמת  הציוד אליו הוא מחובר- מגבר/ רמקולים וכו.... עבור נגנים אוניברסליים, החיבור עצמו יכול לשחק תפקיד מכריע. ברגע שאתה מתחבר דיגיטלי, יהיה זה דרך HDMI או היציאה הדיגיטלית האופטית או קואקסיאלי של הנגן, "איכות השמע של השחקן היא 100 אחוזים לא רלוונטיים; דולבי ו DTS עיבוד, המרות דיגיטליות לאנלוגיות, ואודיו אנלוגיים כל אותות מטופלות על ידי כונס הנכסים. " כדי לקבל את מלוא התועלת של כל עיבוד אודיו מתקדם של נגן תקליטורים, השתמש ביציאות אודיו האנלוגיות שלו.

 

קרא עוד: DVD
קרא עוד:
ארוניות

DVD נייד מסך 9"
מחיר: 990 ₪
חיסכון שלך: 91 ₪
מחיר שלנו: 899 ₪
DVD HDMI Pioneer
מחיר: 649 ₪
חיסכון שלך: 150 ₪
מחיר שלנו: 499 ₪