מתקני תלייה למסכים

פרוייקטים


מתקני תלייה למסכים

מתקני תלייה למסכים חוסכים ופותרים לנו הרבה בעיות ובעיקר של מקום ונוחות. באופן אידיאלי, הטלביזיה צריכה להיות ממוקמת כך שכל הנוכחים בחדר יכולים לראות אותה בקלות וגם בזווית טובה. כשממקמים את המתקן צריך לקחת בחשבון האם המתקן גם מאפשר הטייה של המסך או לא. יש מתקני תלייה למסכים המאפשרים גם לשנות את הגובה של המסך.

דבר נוסף שצריך להתייחס אליו הוא שהמתקן מתאים לגודל של המסך עצמו וגם יכול לשאת את המשקל. תשתדלו לא לחסוך כשזה מגיע לפריט כזה ולא דווקא להתפשר על הזול תמיד, כיוון שההבדלים במחיר הם לא רק בגלל מותג. האיכות ניכרת ככל שאנו באים לבחור מוצר יקר יותר. נוחות ופונקציונאליות הן חשובות גם כן.
בזרועות המחירים משתנים, ולדוגמא זרוע למסך 42 אינץ' יכולה להתחיל ב-450 ש"ח ומגיעה ל 3000 ש"ח.
 אז איך בוחרים?
תשתדלו ללכת על האמצע, יש לקוחות שטוענים שזרוע זה זרוע מה ההבדל? יש לה תפקיד פשוט ותו לא, אף על פי כן זאת המלצתנו שכן זרוע איכותית תחזיק לאורך זמן והמסך יעמוד ישר והזרוע לא תתעקם או תיפול.
בזרוע איכותית המרחק לקיר יהיה מינימלי, והעבודה עם הזרוע תהיה נוחה ופשוטה לתפעול. ישנן זרועות שעם אצבע אחת תוכלו להוציא ולסובב את המסך ולא תצטרכו להפעיל כח.

אז לפני שקונים כדאי להתייעץ...

סייבר מיינד ציוד הגברה חייגו אלינו 1700-704-414 ונשמח להציע לכם מוצרים וכן מתקני תלייה למסכים נוספים וכמו כן לתאם לכם התקנה בבית או במשרד.

 

 

מתקן תלייה דו מפרקי VOGELS
מחיר: 1,690 ₪
חיסכון שלך: 241 ₪
מחיר שלנו: 1,449 ₪